Animacje zabaw


Proponujemy kilkadziesiąt atrakcji i animacji zabaw dla dzieci. Animacje dopasowujemy do tematu przewodniego imprezy. Posiadamy całe, niezbędne zaplecze techniczne tj. nagłośnienie, namioty, kolorowe stoliki i krzesełka, wszelkie materiały do zabaw z odpowiednimi atestami. Przygotowujemy również atrakcje i animacje pod indywidualne zlecenia klienta.

W naszej ofercie znajdują się między innymi:

Animacje zabaw, konkursy i zabawy prowadzone z mikrofonem

Profesjonalni animatorzy z aktorskimi i pedagogicznymi zdolnościami, którzy znają setki zabaw na każdą okazje. Dzięki bogatemu doświadczeniu animatorzy dobierają zabawy "na żywo" dopasowując je do wieku i ilości dzieci.
Zapewniamy kolorowe stroje, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, muzykę, opracowanie scenariusza zabaw, ogrodzenie strefy zabaw, sprzęt do przeprowadzania zabaw i konkursów, drobne nagrody, dyplomy. Polecamy przede wszystkim nasz Super Duet Klaunów.


Malowanie twarzy

Profesjonalne malowanie twarzy farbami do charakteryzacji. Stanowisko pod namiotem, pełne wyposażenie, wzorniki dla dzieci, fartuszki ochronne, wygodne kolorowe krzesełka, animator w kolorowym stroju.


Baloniaki

Kolorowe zwierzątka powstałe z balonów do modelowania. Tysiące kształtów, wśród których znajdzie się uwielbiany przez dzieci piesek, miecz, motylek i żyrafa. Używamy najlepszych na rynku balonów firmy Qualatex.


Mega bańki mydlane

Niezwykłe pokazy i warsztaty robienia gigantycznych baniek mydlanych. Bańki nawet 8 metrowe. Zamykanie w bańce mydlanej. Wykonujemy pokazy baniek mydlanych oraz prowadzimy szkołę baniek mydlanych. Szkoła baniek jest to stanowisko pod namiotem z ogrodzoną strefą do robienia baniek, do wyboru jest kilkanaście różnych akcesoriów. W ofercie posiadamy również wytwornice baniek mydlanych. Używamy płyn firmy Tuban lub Pustefix.


Sadzenie roślin i ozdabianie doniczek

Sadzenie roślin - tulipany i warzywa, które rosną o dowolnej porze roku. Dzieci własnoręcznie sadzą wybraną roślinkę, ozdabiają doniczkę i wykonują etykietkę na patyczku. Na doniczkę można nakleić firmowe logo.


Robienie biżuterii

Możliwość własnoręcznego zrobienia biżuterii z kolorowych koralików. Kolczyki, bransoletki, zawieszki do piórnika i wiele innych pomysłów.


Robienie kartek pocztowych / kartek świątecznych / kartek z życzeniami

Dziurkacze ozdobne, wykrojniki brzegowe, karbownice do papieru, wytłaczarki, nakłuwacze, kartony ozdobne, elementy do naklejnia, sreberka, kulki bawełniane i to wszytko w kilkunastu wzorach i kolorach - daje to nieskończone możliwości projektowania i wykonania kartek. Polecamy!


Zwierzaki na patyku

Dzieci wykonają zwierzątka z kółek i kawałków papieru, któe umocują na kolorowym patyczku - jest to najczęściej wyberana plastyczna atrakcja na eventy i zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem.


Ciastolinowe cuda

Ciastolinowy hamburger czy wóz strażacki? Do wyboru kilkadziesiąt foremek. Zrobione ciastolinowe "cuda" dzieci zabierają ze sobą w plastikowym pojemniczku.


Kącik kreatywny

Podwodny świat wykonany tylko z koła, domki z patyczków, a biżuteria z makaronu?


Bajkowe filcowanie

Warsztaty robienia kolorowych breloczków oraz zawieszek z filcu kreatywnego. Tutaj powstaną niepowtarzalne zawieszki do piórników i uwielbiane przez dziewczynki kotki Hello Kitty.


Paluszkowe zwierzaki i gadające stworki

Nowa technika bodypaintingu - malowanie dłoni zmywalnymi farbami Snazaroo w pełne ruchu postacie, zwierzątka czy stworki.


Kącik plastyczny

Prace plastyczne na dużym i małym formacie. Nowatorskie pomysły plastyczne sprawdzone podczas eventów. Przygotowujemy propozycje indywidualnie na każdą imprezę.


Logiczne łamigłówki

Miejsce dla wytrwalych. Znajdują się tu: figury z klocków do ułożenia, drewniane układanki, labirynty, puzzle, kostki przestrzenne, tangram, kostki Rubika, nierozłączne druciki, magiczne magnesy i wiele więcej.


Kącik Malucha

Małe stoliki dla najmłodszych dzieci z kolorowankami, klockami, puzzlami i zabawy z animatorami.


Mega Strefa Malucha

Ogrodzona bezpieczym ogrodzeniem strefa zabaw, kolorowe namioty, zabawy z animatorem, niespotykany sprzęt do zabaw m.in. mega gry tablicowe, ogromne puzzle 3D, basenik z piłeczkami, kącik małego artysty, kącik zabawek kreatywnych, bujaki, mega gry planszowe, stoliki z kolorowankami.


Bajkowe czapeczki

Włosy z frędzelków, kolorowe cekiny niczym z czapki wróżki, piórko Robin Hooda i wiele więcej.


Arcydzieła z masy solnej

Trochę wody, trochę soli, trochę mąki, wałek do ciasta i specjalne wykrojniki - z tego zestawu powstaną prawdziwe arcydzieła.


Chusta animacyjna Klanza

Mix zabaw z chustą Klanza. Zabawy z piłeczkami, spadochron, kolorowy bilard i taneczne koło. Zabawy animowane i przygotowywane do tematyki imprezy.


Magiczne wiatraczki

Wirujące na wietrze wiatraczki własnoręcznie przyozdobione i pomalowane.


Origami z koła

Nowa technika origami wyklejanego - alternatywa dla składania kartek, a efekt jeszcze lepszy!


Malarskie arcydzieła

Sztalugi malarskie, prace wielkoformatowe, prace grupowe i zgodne z tematyką imprezy.


Malowane zamki

Wielkie kartonowe, przestrzenne zamki do malowania farbami.


Konkursy dla dzieci

Konkursy taneczne, sprawnościowe, wyścigi drużynowe, rzucanie do celu i wiele innych.


ZAREZERWUJ TERAZ
<< KLIKNIJ TUTAJ >>

Rezerwacje: (71) 307 66 06, e-mail: biuro@sportimpreza.pl