Baloniaki

Prawdziwe balonowe zoo

To świetna zabawa polegająca na skręcaniu kolorowych, długich balonów i tworzeniu z nich śmiesznych zwierzątek, mieczy i innych wymyślnych figur.

Skręcenie balonowego pieska zajmie minutę

Skręcanie balonów tylko z pozoru jest trudne. Przy pomocy naszych doświadczonych animatorek, przekonacie się, że to naprawdę łatwe. Podczas warsztatów, animatorki nauczą dzieci, jak i dorosłych prostych, baloniakowych wzorów. Skręcenie balonowego pieska, kotka, czy motylka zajmie niecałą minutę!

50 wzorów do wyboru

Każde dziecko ma ochotę na innego dmuchanego zwierzaczka, dlatego nasze animatorki potrafią skręcić ponad 50 wzorów kolorowych baloniaków. Szybkość z jaką animatorki skręcają balony sprawia, że dzieci nie muszą czekać długo w kolejce.

Idealne przeznaczenie:

Balonowe zoo sprawdza się świetnie na wszystkich imprezach z udziałem dzieci, a także na piknikach firmowych i na imprezach integracyjnych. Baloniaki można wykorzystać do zabaw zespołowych, a także do rozmaitych konkursów, często organizowanych przy scenie na piknikach firmowych.

ZAREZERWUJ TERAZ
<< KLIKNIJ TUTAJ >>
Galeria zdjęć:
balony do modelowania, balonowe zoo, zwierzątka z balonów, klaun skręcający baloniki balony do modelowania, balonowe zoo, zwierzątka z balonów, klaun skręcający baloniki balony do modelowania, balonowe zoo, zwierzątka z balonów, klaun skręcający baloniki balony do modelowania, balonowe zoo, zwierzątka z balonów, klaun skręcający baloniki balony do modelowania, balonowe zoo, zwierzątka z balonów, klaun skręcający baloniki balony do modelowania, balonowe zoo, zwierzątka z balonów, klaun skręcający baloniki

Rezerwacje: (71) 307 66 06, e-mail: biuro@sportimpreza.pl