Kącik Malucha MIX

Ogrodzona strefa zabaw, kolorowe namioty, zabawy z animatorem, niespotykany sprzęt do zabaw m.in. mega gry tablicowe tj. kółko i krzyżyk, mega memory, labirynty manipulacyjne, plansze celnościowe, byki do upolowania, łowienie rybek, ogromne puzzle 3D, basenik z piłeczkami, kącik małego artysty, kącik zabawek kreatywnych, bujaki, mega gry planszowe 18m2 z wielkimi pionkami i kostką, stoliki z kolorowankami.

Zapewniamy całe, niezbędne zaplecze techniczne tj. nagłośnienie, muzykę dziecięcą, kolorowe namioty, kolorowe stoliki i krzesełka, ogrodzenie, przebrania dla animatorów, wszelkie materiały do zabaw z odpowiednimi atestami.


Atrakcje dodatkowe:

Malowanie twarzy

Profesjonalne malowanie twarzy farbami do charakteryzacji. Stanowisko pod namiotem, pełne wyposażenie, wzorniki dla dzieci, fartuszki ochronne, wygodne kolorowe krzesełka, animator w kolorowym stroju.

Baloniaki

Kolorowe zwierzątka powstałe z balonów do modelowania. Tysiące kształtów, wśród których znajdzie się uwielbiany przez dzieci piesek, miecz, motylek i żyrafa. Używamy najlepszych na rynku balonów firmy Qualatex.

Szkoła baniek mydlanych

Szkoła baniek jest to stanowisko pod namiotem z ogrodzoną strefą do robienia baniek i profesjonalnym instruktorem baniek mydlanych. Tutaj dzieci będą miały okazje zrobić bańkę wężową, bańkę w bańce, bańkę o kształcie serca i motyla, bańkę-tubę, bańkę gigant.

Maskotka chodząca Tygrysek

Prawdziwy Tygrysek brykający w Miasteczku Rodzinnym ale przede wszytkim uwielbiany przez dzieci, lubiący psoty i zdjęcia.

Wata cukrowa i popcorn

Smakołyki uwielbiane przed dzieci. Stanowisko pod kolorowym namiotem.

Brama wejściowa

Ogromna, dmuchana brama wejściowa z dowolnym napisem np."Kącik zabaw dla dzieci - Dzień Dziecka miasta Wrocław 2014". Napis jest mocowany do bramy.


ZAREZERWUJ TERAZ
<< KLIKNIJ TUTAJ >>
Galeria zdjęć:
malowanie twarzy, malowanie buziek wynajem atrakcji, animacje zabaw, animatorzy, klaun, miasteczko klaunów balony do modelowania, balonowe zoo, zwierzątka z balonów, klaun skręcający baloniki

Rezerwacje: (71) 307 66 06, e-mail: biuro@sportimpreza.pl