W ofercie: sceny, nagłośnienie, animatorzy, dmuchańce, klauni, ściany wspinaczkowe skała, mega piłkarzyki, malowanie twarzy, śmieszne konkurencji, atrakcje dla dzieci i dorosłych."> SPORTIMPREZA- O firmie >>

Nasza oferta

Oferta dla Agencji Eventowych
Wynajem atrakcji na Pikniki rodzinne,
imprezy integracyjne, Miasteczka Rodzinne,
technika sceniczna, wynajem animatorów.


Oferta dla Galerii Handlowych
Wynajem atrakcji i animatorów na imprezy z okazji tj.: "Dzień Dziecka, "Witaj szkoło", "Dzień Sportu", "Noc zakupów", "Walentynki", "Mikołajki",
otwarcie nowego sklepu, okrągłe rocznice itp.


Oferta dla Miast i Gmin
Kompleksowa technika sceniczna,
Miasteczka Rodzinne - NOWOŚĆ 2014,
Animacje zabaw, Dmuchańce,
Dożynki, Dzień Dziecka, Mikołajki,
Noc świętojańska, Dzień Miasta itp.


Oferta dla Szkół i Przedszkoli
Wynajem pakietów atrakcji na pikniki szkolnych i przedszkolne, Bale karnawałowe, Dzień Dziecka, Dzień Sportu, okrągłe rocznice.


Urodziny dla dzieci
Wynajem atrakcji, klaunów, animatorów na urodziny dla dzieci.


O firmie

Firma Sportimpreza od 8 lat zajmuje się wynajmem atrakcji, animatorów i techniki scenicznej. W swojej ofercie posiadamy ponad 100 atrakcji do wynajęcia na imprezy, dzięki czemu można skomponować większe pakiety atrakcji w niższej cenie.

Co wyróżnia Sportimprezę?

- zaprojektowane wizualnie stanowiska z atrakcjami, spójna kolorystyka począwszy od strojów obsługi, po kolor namiotu i ogrodzenia. Do całości dopasowane tablice i szyldy z nazwą atrakcji. Idealny ład i porządek widoczny z daleka.

- autorskie pomysły, większość sprzętu robiona na specjalne zamówienie, ręcznie malowane i drewniane, wzbudzające zachwyt, większości atrakcji nie kupi się w sklepie ... dzięki temu wrażenia z imprezy są tak mocne i dobrze zapadają w pamięć.

- bogata oferta (urządzenia rekreacyjne, atrakcje dla dzieci, dla dorosłych, scena, nagłośnienie, hale namiotowe, animatorzy) pozwala na skomponowanie dużego pakietu atrakcji w SPORTIMPREZA dzieki czemu koszt imprezy jest niższy, a jakość pozostaje niezmiennie wysoka.

- zaplecze techniczne do atrakcji tj. przedłużacze 300m, ogrodzenia 450m, najazdy kablowe, płotki zaporowe, taśmy ostrzegawcze, kubły na śmieci, stoły i ławki, namioty, apteczki pierwszej pomocy, garderoby, schowki na sprzęt aby ładnie go ukryć na imprezie, agregaty prądotwórcze, drabiny, folie do zabezpieczenia przedłużaczy, sprzęt porządkowy, nagłośnienie, muzyka... ta lista to 8 lat doświadczeń zdobytych na imprezach, dzięki czemu impreza zawsze się udaje.

- wystarczy wykonać JEDEN telefon (tel.500-351-606) aby zamówić sprzęt na całą imprezę, ustalić warunki montażu, scenariusz, konkursy na atrakcjach, ridery zespołów, szybką wycenę.

Rezerwacje: (71) 307 66 06, e-mail: biuro@sportimpreza.pl