Paintball

Paintball jest grą zespołową, która uczy współpracy w grupie i szybkiego podejmowania decyzji. Zawodnicy zdobywają wzajemne zaufanie oraz odkrywają głęboko tkwiące zdolności przywódcze.

W paintballu strzela się do siebie z karabinków na kulki z farbą. Niska prędkość wylotowa pocisku i jego konstrukcja sprawiają że jest to sport bezpieczny. Ślad pozostawiony na stroju zawodnika wprowadza realizm prawdziwego trafienia, a działanie zespołowe i budowanie strategii gry pozwala każdemu znaleźć w nim coś dla siebie.

Nasz sprzęt to najbardziej niezawodne i słynne karabiny Tippmann 98 Custom. Niestraszna jest im żadna pogoda, nie zacinają się, gra się nimi rewelacyjnie i są bardzo proste w obsłudze. To bardzo istotny element zabawy, gdyż dzięki profesjonalnemu sprzętowi jesteśmy pewni, że nic nie zakłóci i nie przerwie naszego meczu.

Każdy gracz otrzymuje do gry również profesjonalną maskę oraz kombinezon moro. Maski chronią twarz przed pociskami i odpryskami farby. Kombinezony i stroje moro, maskują natomiast graczy w terenie i chronią ich ubrania przed zabrudzeniami.

Idealne przeznaczenie:

Paintball idealnie sprawdza się przede wszystkim podczas imprez integracyjnych. Na pikniki firmowe proponujemu Strzelnicę Paintballową.

 • Informacje techniczne:

  Należy zapewnić teren do gry - np. las, ruiny, poligony. Zazwyczaj teren przy hotelach jest wystrczający.

  Ilość obsługi: 1-2 osoby

 • Czas montażu i wynajmu:

  Czas montażu: ok. 60 minut

  Czas wynajmu: max. 6 godzin

  Gotowość przed rozpoczęciem imprezy: 30 minut

 • Cena zawiera:

  Kompletny zestaw do gry w paintball dla 10 osób (karabiny, maski, butle Co2, stroje moro), 1000 kul, rekwizyty do gier, obsługę sędziego podczas rozgrywek.

  Dodatkowy zestaw do gry - dopłata 39zł netto / os

  Dodatkowy pakiet 1000 kul - dopłata 390zł netto

  Do ceny należy doliczyć koszty transportu;

  Szczegóły dotyczące wynajmu urządzeń, kosztów transportu oraz wymagań montażowych znajdują się tutaj >>.

ZAREZERWUJ TERAZ
<< KLIKNIJ TUTAJ >>
Galeria zdjęć:
strzelnica, asg, paintball, łuki, łucznicza strzelnica, asg, paintball, łuki, łucznicza strzelnica, asg, paintball, łuki, łucznicza strzelnica, asg, paintball, łuki, łucznicza strzelnica, asg, paintball, łuki, łucznicza

Rezerwacje: (71) 307 66 06, e-mail: biuro@sportimpreza.pl