Super Duet Klaunów


Profesjonalny duet Klaunów o aktorskich, cyrkowych i pedagogicznych zdolnościach, który zna setki zabaw na każdą okazje.
Dzięki bogatemu doświadczeniu animatorzy dobierają zabawy "na żywo" dopasowując je do wieku i ilości dzieci. Klauni również witają dzieci, pozują do zdjęć, na żywo modelują zwierzątka z balonów, rozdjają prezenty od organizatora.

Zapewniamy: kolorowe stroje, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, muzykę, opracowanie scenariusza zabaw, ogrodzenie strefy zabaw, sprzęt do przeprowadzania zabaw i konkursów, drobne nagrody, dyplomy.

Proponujemy kilkadziesiąt atrakcji i animacji zabaw dla dzieci, któe prowadzone są w ogrodzonej strefie.

Nasze propozycje zabaw i konkursów: bieg w spodniach 3-osobowych, slalom w pijanych okularach, wyścigi jaszczurek, wyścigi w workach, wyścigi konnych zaprzęgów, rodzinne ukłądanie logicznych figur, mix zabaw z chustą Klanza, przechodzący hula hop w kole, bieg z piłką na długiej łyżce, skaczące woreczki z grochem, konkurs na balonowego pieska, slalom w nartach zespołowych, nauka chodzenia na szczudłach, zabawy taneczne Mini Disco.

W programie również Pokaz gigantycznych baniek mydlanych.

Posiadamy całe, niezbędne zaplecze techniczne tj. nagłośnienie, namioty, kolorowe stoliki i krzesełka, wszelkie materiały do zabaw z odpowiednimi atestami. Przygotowujemy również atrakcje i animacje pod indywidualne zlecenia klienta.

ZAREZERWUJ TERAZ
<< KLIKNIJ TUTAJ >>

Rezerwacje: (71) 307 66 06, e-mail: biuro@sportimpreza.pl